emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Контролювати комунальну власність Покровська зможе кожен бажаючий. В місті запрацював «Реєстр землі і комунального майна».

Начальник відділу з питань інформаційної та внутрішньої політики Покровської міської ради Олександр Прозоров виступив з анонсуванням «Реєстру землі і комунального майна 1.0». Цей продукт розроблено в рамках концепції «Smart-City Покровськ», ініційованої очільником міста Русланом Требушкіним.

За допомогою нового онлайн-сервісу кожний зможе отримати необхідну інформацію, що стосується комунального майна: нерухомості та земельних ділянок. Складність роботи з такими даними в минулому викликала потребу в створенні електронного реєстру. Тепер запросити та обробити потрібні данні стало значно легше. Також цей сервіс зробить більш ефективною роботу з документами для співробітників органів місцевого самоврядування.

Поки що сайт працює в тестовому режимі. В майбутньому планується удосконалення інтерфейсу з урахуванням потреб і пропозицій. Кожен бажаючий може запропонувати спосіб покращення цього інструменту за адресою: reestr.pokrovsk-rada.gov.ua

В найближчому майбутньому планується додати можливість знаходити вільні приміщення чи земляні ділянки, з’ясовувати вартість їхньої оренди чи придбання, а також формувати будь-який звіт.

Нагадаємо, що це вже четвертий онлайн-сервіс, що був представлений міською владою протягом місяця. Всі нові електронні продукти розроблені для покращення взаємодії з громадськістю та націлені на підвищення прозорості.

 

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

41%

31%

24%

3%

Триває до 25/09/2019

Новини

Покровськ буде більш прозорим і відкритим містом

Представники програми Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, підтримали прагнення влади міста до прозорості і провели 16 квітня 2019 року презентацію «Прозорий Покровськ: виклики та перспективи».

eye

625

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

607

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

547

Новини