emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Санаторно-курортне лікування пільгової категорії населення у 2019 р.

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області інформує, що розпочата  робота по організації  закупівлі санаторно-курортного лікування  для пільгової категорії осіб. На 2019 рік отримано розподіл коштів за напрямком «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю»  - 342,6 тис. грн. для громадян, постраждалих   внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії  - 102,2 тис. грн.

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій осіб з інвалідністю» внесено зміни до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

Слід зазначити, що з 2017 року  відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій осіб з інвалідністю» внесено зміни до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортне лікування для вказаної категорії закуповується на підставі тристоронньої угоди  ( особа – управління - санаторій). Людина самостійно обирає санаторій для оздоровлення, звертається до управління соціального захисту населення, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно акту виконаних робіт.   

Постановою Кабінету Міністрів України № 22 від 16.0.2019 р встановлено розміри грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам оздоровлення і відпочинку для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії – 7300,00 грн.

Граничну вартість послуг санаторно-курортного лікування    осіб з інвалідністю визначає  щороку   Мінсоцполітики за пропозицією Фонду соціального захисту та за погодженням з Мінфіном. У 2019 році  вартість  послуги  знаходиться на розгляді та ще не визначено.

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

41%

31%

24%

3%

Триває до 25/09/2019

Новини

Покровськ буде більш прозорим і відкритим містом

Представники програми Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, підтримали прагнення влади міста до прозорості і провели 16 квітня 2019 року презентацію «Прозорий Покровськ: виклики та перспективи».

eye

625

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

607

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

547

Новини