emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Як отримати гроші за «муніціпальну» няню

 З 1 січня 2019 року набула чинності ініціатива «Муніципальна няня». Ініціатива «Муніципальна няня» - це можливість отримати компенсацію по догляду за дитиною до трьох років. Тобто, батьки можуть офіційно найняти няню, а потім отримувати відшкодування за кожен місяць роботи «помічниці».

Отже, допомога прив’язана до прожиткового мінімуму для дітей.

З січня 2019 року сім’я зможе отримувати щомісяця 1 626 грн відшкодування на послуги помічниці для своєї дитини. Ця сума є додатковою до щомісячних виплат на дитину, які жінка законно отримуватиме впродовж трьох років декретної відпустки. Ця компенсація виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення наприкінці кожного місяця, автоматично переглядатиметься щороку відповідно до прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.

Які документи потрібні?

Батьки повинні обрати няню та укласти з нею цивільно-правовий договір, який не потребує нотаріального завірення. Крім заяви про надання допомоги, потрібно буде додати:

  • копію договору з нянею; свідоцтво про народження дитини;
  • копію сторінок паспорта мами; підтверджувальні документи про оплату послуги няні (виписка з банківського рахунка, розрахункова квитанція тощо).

Ці документи варто віднести в управління соціального захисту населення.

Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати за телефонами: (06239) 2–11-58 та (095) 399 90 55.

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

41%

31%

24%

3%

Триває до 25/09/2019

Новини

Покровськ буде більш прозорим і відкритим містом

Представники програми Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, підтримали прагнення влади міста до прозорості і провели 16 квітня 2019 року презентацію «Прозорий Покровськ: виклики та перспективи».

eye

624

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

606

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

546

Новини