emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Покровськ став партнером проекту «Економічна підтримка Східної України»

Вже сьогодні у Покровську відбуваються значні позитивні зміни. В рамках взаємодії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з представниками місцевої влади, малого та середнього бізнесу і громадських організацій з початку року пройшло кілька знакових для Покровська подій. Взаємна зацікавленість в співпраці у органів місцевого врядування та USAID щодо розвитку партнерства міста з Проектом «Економічна підтримка Східної України» призвело до вагомого результату.

На початку квітня агентство повідомило, що Покровськ за результатами зустрічі та підсумками оцінювання анкети отримав високий бал та його відібрано в якості партнера Проекту. Це означає, що в місті почнеться велика стратегічна робота, націлена на зміцнення економічної ситуації та розвиток соціальної сфери.

Проект «Економічна підтримка Східної України» впроваджується компанією DAI Global LLC. Програма спрямована на економічну стабілізацію, поліпшення життя вразливих груп населення, розвиток малого та середнього бізнесу, підвищення кваліфікації місцевих робітників, створення нових робочих місць, освітніх систем та роботі з місцевими органами влади для забезпечення життєздатності шляхом зміцнення економіки, стратегічного планування та підтримки реалізації стратегічних планів. Обсяг фінансування в рамках даного Проекту складає 62 млн. дол. США, в т.ч. 25 млн. дол. США - гранти та кошти для покращення інфраструктури.

Тож першими кроками співпраці будуть:

- створення Робочої групи з розробки Стратегічного плану економічного розвитку міста Покровськ (25-30 осіб);

- підписання Меморандуму про співробітництво між Проектом та Покровською міською радою (травень 2019);  

USAID добре відомо своїми проектами, націленими на укріплення демократичних цінностей та сприяння інтеграції країн колишнього СРСР у світовий ринок капіталів.  Так з 2014 до 2019 року в Україні діяв проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), завдяки якому для сотень тисяч громадян були покращені адміністративні, соціальні та медичні сервіси,. Близько 250 тисяч осіб відвідали культурні та просвітницькі заходи. Також проект здійснював підтримку різноманітних видів громадянської активності, таких як навчання, адвокаційні кампанії чи громадські заходи. В місті вже реалізовано декілька проектів . Один з таких - відкриття Молодіжного хабу на базі ДонНТУ.

Представники органів місцевого самоврядування разом з активними громадянами роблять все можливе для економічного, соціального та культурного розвитку міста. Пріоритетним напрямком роботи є покращення добробуту городян через розробку та впровадження довгострокових планів розвитку територій. Майбутнє Покровська починається вже сьогодні.

 

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

41%

31%

24%

3%

Триває до 25/09/2019

Новини

Покровськ буде більш прозорим і відкритим містом

Представники програми Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, підтримали прагнення влади міста до прозорості і провели 16 квітня 2019 року презентацію «Прозорий Покровськ: виклики та перспективи».

eye

631

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

619

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

557

Новини