emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Покровськ готується до Дня Європи

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету щодо підготовки до Дня Європи у Покровську. Заступник Покровського міського голови Олена Олехнович та радник мера Юрій Третяк ознайомили присутніх з планами на святкування.

В третю суботу травня Україна відзначає день Європи, день, в який ми виявляємо свою повагу до європейської сім'ї та її цінностей. Покровськ не залишається осторонь та візьме активну участь у святкуванні, адже традиційно ось вже четвертий рік поспіль у місті цей захід проходить на найвищому рівні. Тож міська влада хоче не лише втримати планку, а й зробити свято ще цікавішим та масштабнішим.

Покровськ цього року представлятиме Італію. У зв'язку з цим до міста завітають італійські представники влади, бізнесу, туризму і освіти. Покровський міський голова вже отримав лист про підтвердження участі делегації з міста Пінето (Італія). Крім того буде запрошено зірку італійської естради.

Містом пройде масштабна костюмована  хода, учасники якої пронесуть прапори 47 країн, що входять до Ради Європи. Кожний навчальний заклад міста традиційно буде представляти окрему європейську країну. Традиційно на святі розгорнуть найбільший у Європі 850-метровий прапор ЄС.

На святі будуть присутні підприємці та представники торгівлі. Також з презентацією свого бізнесу запрошуються переможці грантової програми «Український донецький куркуль». На городян та гостей Покровська чекає оригінальна фотозона, багато торговельних точок з сувенірною продукцією та смаколиками.

Наразі визначається місце проведення свята та уточнюються заходи, що будуть проведені цього дня.

 

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

41%

31%

24%

3%

Триває до 25/09/2019

Новини

Покровськ буде більш прозорим і відкритим містом

Представники програми Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, підтримали прагнення влади міста до прозорості і провели 16 квітня 2019 року презентацію «Прозорий Покровськ: виклики та перспективи».

eye

631

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

619

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

557

Новини