Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

Запрошуємо всіх небайдужих втілити свої яскраві, цікаві та актуальні ідеї шляхом реалізації міні-проетів місцевого розвитку.

Особам, які бажають взяти участь в конкурсі, до 31 липня 2019 року необхідно подати до відділу економічного аналізу і прогнозу Покровської міської ради (пл. Шибанкова, 11. Каб.26) міні-проект  (на паперових та електронних носіях), заявку та копії наступних документів:

- для органів  самоорганізації населення:

• протокол зборів (конференції) жителів адміністративно-територіальної одиниці про створення органу самоорганізації населення;
  • рішення міської ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення;
  • рішення виконавчого комітету міської ради (в разі реєстрації органу самоорганізації населення як юридичної особи);

- для ініціативних груп громадян:

• протокол про створення ініціативної групи, завірений головою та секретарем;
  • персональний склад членів ініціативної групи із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження і місця проживання;

- для ОСББ:

•  витяг з державного реєстру ОСББ;
  • статут;
  • паспорт керівника ОСББ.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 52-11-79

Лише разом ми зможемо створити сучасне та найкраще місто.