Покровськ готується до Дня Європи

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету щодо підготовки до Дня Європи у Покровську. Заступник Покровського міського голови Олена Олехнович та радник мера Юрій Третяк ознайомили присутніх з планами на святкування.

В третю суботу травня Україна відзначає день Європи, день, в який ми виявляємо свою повагу до європейської сім'ї та її цінностей. Покровськ не залишається осторонь та візьме активну участь у святкуванні, адже традиційно ось вже четвертий рік поспіль у місті цей захід проходить на найвищому рівні. Тож міська влада хоче не лише втримати планку, а й зробити свято ще цікавішим та масштабнішим.

Покровськ цього року представлятиме Італію. У зв'язку з цим до міста завітають італійські представники влади, бізнесу, туризму і освіти. Покровський міський голова вже отримав лист про підтвердження участі делегації з міста Пінето (Італія). Крім того буде запрошено зірку італійської естради.

Містом пройде масштабна костюмована  хода, учасники якої пронесуть прапори 47 країн, що входять до Ради Європи. Кожний навчальний заклад міста традиційно буде представляти окрему європейську країну. Традиційно на святі розгорнуть найбільший у Європі 850-метровий прапор ЄС.

На святі будуть присутні підприємці та представники торгівлі. Також з презентацією свого бізнесу запрошуються переможці грантової програми «Український донецький куркуль». На городян та гостей Покровська чекає оригінальна фотозона, багато торговельних точок з сувенірною продукцією та смаколиками.

Наразі визначається місце проведення свята та уточнюються заходи, що будуть проведені цього дня.