emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Покровськ буде більш прозорим і відкритим містом

Представники програми Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, підтримали прагнення влади міста до прозорості і провели 16 квітня 2019 року презентацію «Прозорий Покровськ: виклики та перспективи». Учасники зустрічі вивчили сильні та слабкі сфери діяльності міської ради, обговорили перспективи Покровська на всеукраїнській арені в контексті підвищення прозорості та підзвітності.

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Покровськ посів лише 89 місце: місто отримало 27,6 балів зі 100 можливих. Такий показник не влаштовує міську владу. Міський голова Руслан Требушкін визначив пріоритетним напрямком роботи підвищення прозорості та покращення взаємодії з громадськістю. Для отримання рекомендацій та з метою використання позитивного досвіду інших міст до Покровська були запрошені представники Transparency International Україна з презентацією Рейтингу прозорості.

Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України був створений для посилення мотивації українських міст ставати більш прозорими, підзвітними та зацікавленими. Він розроблений аналітиками Transparency International Україна та Інституту Політичної Освіти у рамках проекту «Розбудова прозорості у містах України».

Рейтинг складається виходячи з 91 показника у тринадцяти сферах відповідальності місцевоі влади: інформація про роботу органів місцевого самоврядування; доступ та участь громадськості в прийнятті рішень; кадрові питання; закупівлі; житлова політика; бюджетний процес; фінансова та матеріальна допомога і гранти; професійна етика та конфлікт інтересів; землекористування та будівельна політика; соціальні послуги; комунальні підприємства; комунальне майно; освіта.

На зустрічі представники програми обговорили з активними громадянами  та владою перспективи вдосконалення міста, виступили з пропозиціями щодо розвитку його прозорості та закликали громаду брати участь у процесах прийняття рішень та докласти зусиль, щоб вибороти для Покровська звання відкритого, комфортного та привабливого для інвестицій міста. На прикладах інших міст спікери показали, що прозорість - не тренд, а реальні вигоди.

Наприкінці зустрічі начальник відділу з питань інформаційної та внутрішньої політики Покровської міської ради Олександр Прозоров презентував інструменти покращення прозорості та комфортного доступу до інформації. Це електронні сервіси, які наразі проходять стадію тестування та наповнення, та будуть доступні для громадськості найближчим часом.

 

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47%

26%

17%

9%

Триває до 25/09/2019

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

729

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

689

Новини

Як отримати грошову компенсацію на придбання житла для сімей загиблих учасників Революції Гідності та учасників Революції Гідності, які отримали інвалідність

Роз'яснення порядку отримання грошової компенсації на вирішення житлових питань учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. № 206

eye

538

Новини