Оздоровлення дітей з інвалідністю у ДПУ «МДЦ «Артек»

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України  від 08.04.2019 № 1829/0/202-19/01-16 «Про організацію направлення дітей з інвалідністю» в державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» відбудеться IV тематична зміна з інклюзивним проектом «Разом заради розвитку», спрямованим на формування толерантного відношення до інклюзії, створення рівних можливостей для дітей з особливими потребами. Зазначену тематичну зміну буде присвячено формуванню гуманістичного ставлення до дітей та дорослих з особливими потребами.

Партнерами у проведенні зміни стануть такі громадські організації, як Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих», громадська організація  «Всеукраїнське об'єднання Розвиток», Національний  комітет  Червоного  Хреста України.

Відповідно до Порядку направлення  дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №734 (із змінами) до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету в першочерговому порядку направляються діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі діти з інвалідністю.

По всім питанням з оздоровлення звертатися в кабінет № 29 УСЗН Покровської міської ради ( вул. Поштова, 22), тел. 2-05-34.