emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Меню

emblem

КП "Муніципальна служба правопорядку"

Покровської міської ради Донецької області

Організація роботи щодо санаторно-курортного лікування пільгової категорії громадян у 2 кварталі 2019 року по м. Покровськ

Поліпшення соціального захисту пільгової категорії громадян є основним напрямком державної політики.

Управлінням  соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області постійно проводиться робота щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян.

На обліку в управлінні для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 448 осіб пільгової категорії громадян, а саме:

  • Особи з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства - 402 особи;
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни – 4 особи;
  • Учасники бойових дій 6 осіб;
  • Учасники бойових дій (АТО)-8 осіб ;
  • Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни 4 особи;
  • Учасники війни 2 особи;
  • Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС  22 особи;

 

У 1  кварталі 2019 року до санаторіїв Мінсоцполітики  отримали  2 путівки  особи з інвалідністю від загального захворювання.

На 2019 рік  бюджетною програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів»  передбачено  оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 35 громадянам пільгової категорії, а саме:  

  • 27 осіб з інвалідністю від загального захворювання  отримають санаторно-курортне лікування на суму 197,1 тис. грн. ;
  • 2 особи,  що супроводжують особу з інвалідністю 1 групи на суму 12,3 тис. грн.;
  • 6 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку на суму 133,2. тис. грн.

 

В даний час триває робота по укладанню тристоронніх договорів з санаторіями.

На виконання бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2019 році виділено кошти на оздоровлення 14 осіб на суму 102,2 тис.грн. Триває робота по укладанню тристоронніх договорів з санаторіями. Сезон оздоровлення буде розпочато у травні місяці.

Крім того за рахунок коштів місцевого бюджету планується надати санаторно-курортне лікування постраждалим внаслідок ЧК 1, 2 категорії та дружинам померлих постраждалих внаслідок ЧК, смерть яких пов’язана  з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС -   20 осіб на загальну суму 161,2 тис. грн.;  учасникам бойових дій  на території інших країн та особам з інвалідністю внаслідок війни  у яких поранення або захворювання пов’язані з виконанням військової служби при перебуванні в країнах де велись бойові дії -   10 осіб на загальну  суму 80,5 тис,грн.

По всім питанням з оздоровлення звертатися в кабінет № 32 УСЗН Покровської міської ради ( вул. Поштова, 22), тел. 2-06-88.

Останнi новини

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47%

26%

17%

9%

Триває до 25/09/2019

Новини

У Покровську педставили нового в.о. головного лікаря ЦРЛ

Сьогодні, 15 квітня у приміщенні Покровської центральної лікарні міський голова Руслан Требушкін представив трудовому колективу нового керівника – виконувати обов'язки головного лікаря буде лікар вищої категорії Валентина Андріївна Пилипець.

eye

730

Новини

Запрошуємо взяти участь у конкурсі міні-проектів, які стосуються покращення інфраструктури міста

Покровська міська рада закликає активних та ініціативних мешканців м. Покровськ, Родинське та смт. Шевченко до об'єднання зусиль, спрямованих на покращення міста та створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

eye

689

Новини

Як отримати грошову компенсацію на придбання житла для сімей загиблих учасників Революції Гідності та учасників Революції Гідності, які отримали інвалідність

Роз'яснення порядку отримання грошової компенсації на вирішення житлових питань учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. № 206

eye

538

Новини