Організація роботи щодо санаторно-курортного лікування пільгової категорії громадян у 2 кварталі 2019 року по м. Покровськ

Поліпшення соціального захисту пільгової категорії громадян є основним напрямком державної політики.

Управлінням  соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області постійно проводиться робота щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян.

На обліку в управлінні для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 448 осіб пільгової категорії громадян, а саме:

• Особи з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства - 402 особи;
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни – 4 особи;
  • Учасники бойових дій 6 осіб;
  • Учасники бойових дій (АТО)-8 осіб ;
  • Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни 4 особи;
  • Учасники війни 2 особи;
  • Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС  22 особи;

У 1  кварталі 2019 року до санаторіїв Мінсоцполітики  отримали  2 путівки  особи з інвалідністю від загального захворювання.

На 2019 рік  бюджетною програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів»  передбачено  оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 35 громадянам пільгової категорії, а саме:

• 27 осіб з інвалідністю від загального захворювання  отримають санаторно-курортне лікування на суму 197,1 тис. грн. ;
  • 2 особи,  що супроводжують особу з інвалідністю 1 групи на суму 12,3 тис. грн.;
  • 6 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку на суму 133,2. тис. грн.

В даний час триває робота по укладанню тристоронніх договорів з санаторіями.

На виконання бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2019 році виділено кошти на оздоровлення 14 осіб на суму 102,2 тис.грн. Триває робота по укладанню тристоронніх договорів з санаторіями. Сезон оздоровлення буде розпочато у травні місяці.

Крім того за рахунок коштів місцевого бюджету планується надати санаторно-курортне лікування постраждалим внаслідок ЧК 1, 2 категорії та дружинам померлих постраждалих внаслідок ЧК, смерть яких пов’язана  з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС -   20 осіб на загальну суму 161,2 тис. грн.;  учасникам бойових дій  на території інших країн та особам з інвалідністю внаслідок війни  у яких поранення або захворювання пов’язані з виконанням військової служби при перебуванні в країнах де велись бойові дії -   10 осіб на загальну  суму 80,5 тис,грн.

По всім питанням з оздоровлення звертатися в кабінет № 32 УСЗН Покровської міської ради ( вул. Поштова, 22), тел. 2-06-88.